www.starszegranie.fora.pl

Stare gry, emulacja, automaty, konsole, PC

Forum www.starszegranie.fora.pl Strona Główna -> Poszukiwania -> Żurom - To ja gangster
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Żurom - To ja gangster
PostWysłany: Pią 4:30, 15 Kwi 2016
TGTB
Administrator

 
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 206
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/9999
Skąd: SHITland

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=ryH-tshkkfc


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
SCOTLAD YARD MILICJA POLICJA POLICE SĄD WARIAT
PostWysłany: Wto 15:56, 19 Kwi 2016
FBI CBŚ CBA
Gość

 

Zapierdol! Ogol! Zastrzel! Twarz pod ochroną! Utajone DNA! DNA of death!

Your face is not from Internet!

OCHRONA TOŻSAMOŚCI I DANYCH OSOBOWYCH ORAZ PESEL I NUMERU DOKUMENTU! SKASUJCIE WSZYSTKIE DANE Z BAZ! ANONYMOUS!

POLICJA.PL
Wyszukiwarkaszukaj
wpisz szukaną frazęSzukaj
Menu

Wspominamy funkcjonariuszy zamordowanych w Lasach Katyńskich
LewoPrawo
Policjanci ruchu drogowego - zdjęcie poglądowe
napis policja
Policyjna gwiazda
foto MSWiA
Uroczystości w Policyjnym Centrum Edukacji Społecznej
uroczystość przed KGP
AKTUALNOŚCI
Minister Mariusz Błaszczak i Komendant Główny Policji nadinsp.dr Jarosław Szymczyk na ćwiczeniach antyterrorystów
Bezpieczne Światowe Dni Młodzieży - minister SWiA i Komendant Główny Policji na ćwiczeniach antyterrorystów
Przygotowując się do zapewnienia bezpieczeństwa podczas Światowych Dni Młodzieży funkcjonariusze Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji zademonstrowali dziś swoje umiejętności. Policjanci zaprezentowali między innymi desant ze śmigłowca, zjazd policjantów po linie z wieży i inscenizację dynamicznego zatrzymania przestępcy. Ćwiczenia obserwował Minister SWiA Mariusz Błaszczak i Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk.
Data publikacji: 19.04.2016 MSWiA

Rekordowy wskaźnik poczucia bezpieczeństwa Polaków
W dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.
Data publikacji: 18.04.2016 KGP
Logo ruchu drogowego
Europejskie działania „Prędkość”
We wszystkich państwach Unii Europejskiej prowadzone są dzisiaj policyjne działania pn.”Prędkość”. Polska policja jako członek TISPOL-u - międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego policje drogowe z ponad dwudziestu krajów Europy – również bierze w nich udział. W ramach akcji funkcjonariusze ruchu drogowego dyscyplinują kierowców, którzy przekraczają dozwoloną prędkość.
Data publikacji: 19.04.2016 KGP
Zabezpieczona broń i amunicja
Gang powstały z odłamów "Ożarowa" i "Mokotowa" systematycznie likwidowany
Kolejną osobę podejrzaną o wprowadzanie 200 kg narkotyków do obrotu na terenie Polski zatrzymali Policjanci CBŚP z Wrocławia. Tym razem podejrzewany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym wpadł w ręce policjantów w Toruniu. Gang, którego był członkiem powstał w wyniku połączenia odłamów grup tzw. mokotowskiej i ożarowskiej i specjalizował się m.in. w napadach na tiry, handlu bronią, narkotykami (także na skalę międzynarodową), praniu brudnych pieniędzy. Zatrzymany usłyszał zarzut udziału w obrocie znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją wrocławskiego sądu, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.
Data publikacji: 19.04.2016 CBŚP

Potrącił i uciekł z miejsca wypadku - został zatrzymany
Policjanci z komisariatu w Bychawie zatrzymali 40-latka, który wczoraj wieczorem potrącił 13-letniego rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna w momencie zatrzymania w organizmie miał ponad 1 promil alkoholu. Funkcjonariusze odnaleźli również Volkswagena, którego mieszkaniec gm. Bychawa po zdarzeniu ukrył. Za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozić może kara nawet do 12 lat więzienia.
Data publikacji: 19.04.2016 Lublin
Policyjni antyterroryści podczas zatrzymania podejrzanych
Antyterroryści w akcji zatrzymania podejrzanych o włamania
Rudzcy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o szereg włamań do placówek handlowych i hurtowni w województwie śląskim. W akcji zatrzymania podejrzanych brali udział śląscy antyterroryści. Za włamania i kradzieże zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 19.04.2016 Katowice Wideo

Zabezpieczono ponad 1,5 kilograma środków odurzających i psychoaktywnych
Policjanci z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu przechwycili narkotyki i dopalacze. W wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych zatrzymano dwie osoby podejrzewane o handel środkami odurzającymi i psychoaktywnymi poprzez sprzedaż wysyłkową. W ich samochodzie oraz miejscu zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli około 500 porcji handlowych marihuany, blisko 1,4 kilograma dopalaczy, a także koperty, worki foliowe, urządzenia służące do porcjowania i pakowania środków odurzających oraz dokumentację dotyczącą ponad 150 przypadków nadania przesyłek i potwierdzeń zamówień.
Data publikacji: 19.04.2016 Wrocław Wideo
Technik kryminalistyki fotografuje zabezpieczone środki
Zlikwidowane laboratorium amfetaminy
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu zatrzymali 3 mężczyzn. Wszyscy usłyszeli zarzuty związane z przestępczością narkotykową. Jeden z nich produkował amfetaminę, dwóch pozostałych sprzedawało narkotyki. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 19.04.2016 Poznań Wideo
Policyjne radiowozy - zdjęcie poglądowe
Narazili Skarb Państwa na ponad 100 tys. zł strat
Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP w Bydgoszczy zlikwidowali nielegalną działalność jaką trudnili się trzej mężczyźni handlując towarem, który nie posiadał polskiej akcyzy. Jeden z nich wpadł na gorącym uczynku w trakcie rozładowywania "dostawy" bez akcyzy. Z tytułu nieodprowadzonego podatku należnego za alkohol i tytoń Skarb Państwa stracił ponad 100 tys.zł.
Data publikacji: 19.04.2016 Bydgoszcz
napis policja
Policjanci wynieśli niepełnosprawnego mężczyznę z płonącego mieszkania
Policjanci jako pierwsi pojawili się na miejscu pożaru w Kraśniku przy ul. Sikorskiego. Kobieta do której należało mieszkanie i przekazała policjantom, że wewnątrz znajduje się jej 74-letni niepełnosprawny mąż. W mieszkaniu panował gęsty dym, w jednym z pomieszczeń zauważyli płomienie i leżącego mężczyznę, który wzywał pomocy. Pomimo płomieni wynieśli poszkodowanego z pomieszczenia i przekazali przybyłym na miejsce ratownikom medycznym.
Data publikacji: 19.04.2016 Lublin
Policjant po służbie, zatrzymał pijanego kierowcę
Policjanci po służbie zatrzymali nietrzeźwych kierowców
Funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, będąc po służbie, zatrzymał pijanego kierowcę. Mężczyzna kierujący skodą fabią, omal nie wjechał w samochód policjanta, poruszał się zygzakiem i łamał przepisy ruchu drogowego. 49-letni kierowca był tak pijany, że nie mógł chodzić. Mężczyźnie pobrano krew w celu ustalenia zawartości alkoholu w organizmie. Również policjant suskiej komendy będący poza służbą zauważył kierującego oplem zafira, który podczas parkowania uderzył w inny samochód i chciał uciec. Funkcjonariusz widząc to natychmiast zareagował, zatrzymując kierowcę. Okazało się, że sprawca kolizji był nietrzeźwy.
Data publikacji: 19.04.2016 Rzeszów , Kraków
Policyjny negocjator zapobiegł tragedii
Policyjny negocjator zapobiegł tragedii
Dzięki działaniom podjętym przez policyjnego negocjatora mężczyzna, który twierdził, że chce popełnić samobójstwo skacząc z okna, zrezygnował ze swojego zamiaru i zdecydował się powrócić do mieszkania znajdującego się na piątym piętrze w jednym z bloków na terenie wrocławskich Krzyków.
Data publikacji: 19.04.2016 Wrocław
znaleziona broń
Policjanci ujawnili arsenał broni i amunicji
Funkcjonariusze z Komisariatu Policjanci w Chęcinach zabezpieczyli arsenał broni i amunicji pochodzący z czasów II Wojny Światowej. 37 –latek z gminy Sitkówka – Nowiny w swoim domu posiadał 7 jednostek broni, blisko 100 sztuk amunicji, 4 granaty odłamkowe oraz wyrzutnię pocisków typu pancerfausrt. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Może mu grozić do 8 pozbawienia wolności.
Data publikacji: 19.04.2016 Kielce
Areszt dla mężczyzny podejrzanego o przestępstwa seksualne z udziałem nieletniego
Areszt dla mężczyzny podejrzanego o przestępstwa seksualne z udziałem nieletniego
Na trzy miesiące trafił tymczasowo do aresztu mężczyzna, zatrzymany przez bielawskich policjantów, a podejrzany o przestępstwa seksualne z udziałem małoletniego poniżej 15 roku życia. Sprawa wyszła jaw dzięki czujności wychowawczyni klasy, który powiadomiła policjantów o niepokojących wiadomościach SMS przychodzących na telefon jednego z uczniów. Aresztowanemu grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 19.04.2016 Wrocław Wideo
zdarzenie drogowe
Pośpiech, brak doświadczenia i dekoncentracja – przyczyny wielu groźnych zdarzeń na drogach
Wystarczy chwila nieuwagi za kierownicą, by spokojna przejażdżka zmieniła się w niebezpieczne zdarzenie. Kierująca w Lidzbarku Warmińskim wjechała w betonową latarnię, po tym jak na moment podczas jazdy schyliła się do psa. Do podobnego finału w Olsztynie doprowadziła dekoncentracja kierujacej spowodowana otwartymi drzwiami w samochodzie. Zdjęcia i nagrania z monitoringu z tych zdarzeń mogą posłużyć za przestrogę dla innych kierowców.
Data publikacji: 19.04.2016 Olsztyn Wideo
Dolnośląscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o piractwo komputerowe
Dolnośląscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o piractwo komputerowe
Policjanci zajmujący się zwalczaniem cyberprzestępczości z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu wspólnie z jeleniogórskimi funkcjonariuszami zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o nielegalne rozpowszechnianie cyfrowych wersji gier komputerowych oraz czerpanie z tego tytułu korzyści finansowych. Firma, która jest właścicielem praw autorskich poniosła w tej sprawie straty nie mniejsze niż 75 tys. zł. W dalszym ciągu policjanci docierają do kolejnych osób z całej Polski, które nabyły tego typu produkt z naruszeniem obowiązujących przepisów. Zatrzymany przyznał się do tego przestępstwa. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.
Data publikacji: 19.04.2016 Wrocław

Znęcali się nad dziećmi
Zabrzańscy policjanci zatrzymali parę, która znęcała się psychicznie i fizycznie nad dwójką dzieci. Mężczyzna usłyszał ponadto zarzut znęcania się nad swoim ojcem. Matka i jej konkubent objęci zostali dozorem policyjnym i zakazem zbliżania się do dzieci. Podejrzanym grozi do 5 lat więzienia.
Data publikacji: 19.04.2016 Katowice
zatrzymany
Podejrzani o zabójstwo i usiłowanie zabójstwa zatrzymani
Policjanci z Prudnika zatrzymali 32-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o zabójstwo sąsiada. Sąd aresztował go tymczasowo na 3 miesiące. Również gdańscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 56-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za zabójstwo grozi kara 25 lat więzienia lub dożywocie. Także w Piekarach Śląskich policjanci zatrzymali młodego mężczyznę i nastolatkę podejrzewanych o zabójstwo starszej kobiety. 25-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące, natomiast 15-latka została umieszczona w schronisku dla nieletnich.
Data publikacji: 19.04.2016 Opole , Gdańsk, Katowice Wideo
napis policja
Policjanci ustalili tożsamość martwego mężczyzny
Aleksandrowscy policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w sobotę w Kolonii Bodzanowskiej. To 50-letni mieszkaniec powiatu. W lutym rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny.
Data publikacji: 19.04.2016 Bydgoszcz
pieniądze w kopercie
Oszustka, podając się za asesora sądowego wyłudzała pieniądze
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie uzyskali informację o młodej kobiecie, która podając się za aplikanta adwokackiego wyłudza pieniądze od klientów.
Data publikacji: 19.04.2016 Kraków
Policjanci na służbie
Policjanci pomogli mężczyźnie, który zasłabł na ulicy
Nie dajmy się zwieść pozorom. Nie zawsze ktoś, kto leży na ziemi, siedzi z opuszczoną głową, czy ma trudności z mówieniem znajduje się pod wpływem alkoholu. Warto podejść do takiej osoby i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku i czy nie potrzebuje pomocy. Nas nic to nie kosztuje, a komuś może uratować życie. Przykładem godnym naśladowania są olsztyńscy policjanci, którzy zareagowali na dziwne zachowanie 64-latka.
Data publikacji: 19.04.2016 Olsztyn
Zatrzymani seryjni włamywacze
Zatrzymani seryjni włamywacze
Mokotowscy policjanci zatrzymali dwóch 38-latków podejrzewanych o serię włamań do mieszkań na terenie dzielnicy. Łupem włamywaczy padły przedmioty warte łącznie ponad 200 tys. zł. Wobec działających wspólnie i w porozumieniu sprawców sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za te przestępstwa grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności. W mieszkaniu podejrzanego policjanci zabezpieczyli rowery. Każdy, kto na publikowanych zdjęciach rozpoznaje swoją własność proszony jest o kontakt z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7.
Data publikacji: 19.04.2016 KSP Wideo
kierujący samochodem
Niebezpieczna jazda kierowcy busa
Kierowca nie zważając na bardzo złe warunki atmosferyczne, wyprzedzał pomimo zakazu, a manewr kontynuował wykorzystując do tego pas do skrętu w lewo oraz powierzchnię wyłączoną z ruchu. Został ukarany najwyższym mandatem, na jego konto wpłynęło również 16 punktów karnych.
Data publikacji: 19.04.2016 Gorzów Wlkp. Wideo

Małopolscy policjanci upamiętnili policjantów pomordowanych w 1940 roku przez NKWD
19 kwietnia br. na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyły się rocznicowe uroczystości przy Obelisku poświęconym funkcjonariuszom Policji Państwowej – jeńców z obozu w Ostaszkowie, Katyniu, Twerze, Miednoje zamordowanych przez NKWD w 1940 roku.
Data publikacji: 19.04.2016 Kraków
Uczestnicy szkolenia
Polscy policjanci na ćwiczeniach w Niemczech
Przez blisko 2 tygodnie 14 polskich policjantów uczestniczyło w ćwiczeniach służb mundurowych w II edycji cyklu European Union Police Service Training. Szkolenie odbyło się w miejscowości Weeze w Republice Federalnej Niemiec, pod przewodnictwem holenderskiej Policji. Poza polskim kontyngentem w ćwiczeniach wzięło udział około 600 przedstawicieli służb mundurowych z 39 krajów oraz kilkuset statystów.
Data publikacji: 19.04.2016 Katowice
Uczestnicy akcji profilaktycznej
„Piekło” – jakie mogą być skutki brania dopalaczy?
„Piekło” – to tytuł jednego z odcinków popularnego serialu „Na sygnale”, który został zrealizowany w ramach kampanii społecznej MSWiA „Dopalacze kradną życie”. Produkcja w całości została poświęcona skutkom brania dopalaczy. Komenda Stołeczna Policji objęła ten odcinek honorowym patronatem. Zostanie on wyemitowany na antenie telewizyjnej „Dwójki” w środę 20 kwietnia o 21:45.
Data publikacji: 19.04.2016 KSP
pokaż więcej
STATYSTYKI DNIA
18.04.2016zatrzymani na gorącym uczynku637zatrzymani poszukiwani246zatrzymani nietrzeźwi kierujący220wypadki drogowe78zabici w wypadkach12ranni w wypadkach8317.04.2016zatrzymani na gorącym uczynku779zatrzymani poszukiwani130zatrzymani nietrzeźwi kierujący336wypadki drogowe90zabici w wypadkach6ranni w wypadkach12116.04.2016zatrzymani na gorącym uczynku700zatrzymani poszukiwani157zatrzymani nietrzeźwi kierujący290wypadki drogowe85zabici w wypadkach9ranni w wypadkach9715.04.2016zatrzymani na gorącym uczynku648zatrzymani poszukiwani223zatrzymani nietrzeźwi kierujący228wypadki drogowe87zabici w wypadkach8ranni w wypadkach9414.04.2016zatrzymani na gorącym uczynku662zatrzymani poszukiwani298zatrzymani nietrzeźwi kierujący215wypadki drogowe71zabici w wypadkach9ranni w wypadkach7813.04.2016zatrzymani na gorącym uczynku769zatrzymani poszukiwani286zatrzymani nietrzeźwi kierujący268wypadki drogowe79zabici w wypadkach8ranni w wypadkach8612.04.2016zatrzymani na gorącym uczynku666zatrzymani poszukiwani282zatrzymani nietrzeźwi kierujący198wypadki drogowe75zabici w wypadkach7ranni w wypadkach78
wstecz
dalej
archiwum statystyk dnia
statystyki wychłodzeń
AKTUALNOŚCI Z WOJEWÓDZTW
Bydgoszczanin ponownie namierzony z narkotykam
Data publikacji: 19.04.2016Bydgoszcz
Nowi policjanci na początku drogi
Data publikacji: 19.04.2016SP Słupsk
Chował amfetaminę w zamrażarce
Data publikacji: 19.04.2016Gdańsk
Wpadł podczas rutynowej kontroli
Data publikacji: 19.04.2016Bydgoszcz
Poszukiwany listem gończym Krystian Bagiński
Data publikacji: 19.04.2016Opole
Poszukiwany listem gończym Seweryn Dyc
Data publikacji: 19.04.2016Opole
160 km/h w terenie zabudowanym. Wpadł podaczs akcji prędkość
Data publikacji: 19.04.2016Lublin
Policyjne działania na drogach Dolnego Śląska w ramach akcji – „Bezpieczny powiat”
Data publikacji: 19.04.2016Wrocław
Kibice usłyszeli wyroki
Data publikacji: 19.04.2016Szczecin
Zatrzymani z promilami za kierownicą
Data publikacji: 19.04.2016Opole
pokaż więcej
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
Dla funkcjonariuszy i studentów
POLICJA 997
Rozmawiajmy o Policji
Informacyjny Serwis Policyjny
Dla policjantów i pracowników policji
Policja Państwowa
Portal o Policji w II RP
Jestem kibicem przez duże K
Potrafię kulturalnie dopingować
Kobiety w Policji
Damski punkt widzenia
IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa - MIEJSCE ZDARZENIA
Dopalacze kradną życie
Dopalacze - gdzie szukać pomocy
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Stop seksturystyce
Stop wariatom drogowym
ZAPROSZENIA I ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ
Konferencja - Przestępczość farmaceutyczna
Zapowiedzi realizacji programu PaT
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Policjanci i prokuratorzy rozbili międzynarodową, zorganizowaną grupę przestępczą
Nadinsp. dr Jarosław Szymczyk nowym Komendantem Głównym Policji
Odpowiedzą za handel bronią i narkotykami oraz posiadanie materiałów wybuchowych
Zmiana przepisów dotyczących przewożenia dzieci
Pożegnanie Pani Komendant
Zlikwidowane „magazyny narkotyków”, a w nich blisko 72 kilogramy środków odurzających o wartości około 5 milionów złotych
Uroczystości w Policyjnym Centrum Edukacji Społecznej
Narada kierownictwa służby prewencyjnej
TAGI
nietrzeźwi kierujący przestępczość gospodarcza przestępczość samochodowa ruch drogowy kradzieże profilaktyka włamania przestępczość narkotykowa zatrzymania poszukiwani kradzieże z włamaniem narkotyki rozboje pobicia oszustwa
Niebieska linia (275x75)
nieskradzione.pl
Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz.
Bezpieczne pieniądze
Weź udział w Narodowej Loterii Paragonowej
Wstecz Strefa #3 (przewijana)
Dalej Strefa #3 (przewijana)
Narodowy Program Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2013 - 2020
Karta Praw Ofiar Wypadków Drogowych
Policjant, który mi pomógł
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
112
116 111
Pokrzywdzeni
Handel ludźmi
Bezpieczna woda - Zima
INNE SERWISY
Ogłoszenia o postępowaniach kwalifikacyjnych na wybrane stanowiska służbowe
Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
1% FPWiSPPP
PaT - Profilaktyka a Ty
Zgłoś rasizm na Policję
Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
Nowe wyzwania dla użytkowników SIS związane z wdrożeniem SIS II
Szkolenie policjantów w zakresie pierwszej pomocy
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów
NIE DAJ SIĘ NABRAĆ - SPRAWDŹ, ZANIM PODPISZESZ
Nie daj się zrobić w słupa
Nie daj się oszukać, sprawdź paragon
FILMY
Dla bezpieczeństwa motocyklistów
Dla bezpieczeństwa motocyklistów
Lubuska drogówka na inauguracji sezonu motocyklowego
Lubuska drogówka na inauguracji sezonu motocyklowego
foto z filmu
To był wypadek…

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Nadinsp. dr Jarosław Szymczyk nowym Komendantem Głównym Policji
pokaż więcej
GALERIE ZDJĘĆ

Ślubowania nowo przyjętych policjantów

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
Nadinsp. dr Jarosław Szymczyk nowym Komendantem Głównym Policji
Nadinsp. dr Jarosław Szymczyk nowym Komendantem Głównym Policji

Nowi zastępcy Komendantów Wojewódzkich Policji

Jubileusz 25-lecia Ordynariatu Polowego
pokaż więcej
WARTO ZOBACZYĆBIURA KGP
Służba kryminalna Zwalczaj "szarą strefę" Zgłoś korupcję Zwalczaj cyberprzestępczość Chroń Dziedzictwo Narodowe! SIRENE - Polska Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji Krajowy Punkt Informacyjny ds. Imprez Sportowych Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach Służba Zdrowia MSWiA Prawa człowieka w Policji Fundusze pomocowe Stowarzyszenie Generałów Policji Rzeczypospolitej Polskiej Warszawskie Stowarzyszenie Rodzina Policyjna 1939 R. Stowarzyszenie "Rodzina Policyjna" Stowarzyszenie Komendantów Policji Polskiej Prezydencja w UE EURO 2012 Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Bank Dobrych Praktyk
Mapa serwisu
DZIAŁANIA POLICJI
Aktualności
CBŚ
Żyj bezpiecznie
Dla kierowców
Poszukiwani
Zaginieni
Polemiki i sprostowania
Podziękowania
O POLICJI
Jednostki
Kierownictwo i struktura KGP
Organizacja
Policja w III RP
Historia
Sprzęt
Umundurowanie
Współpraca międzynarodowa
STATYSTYKA
Informacje
Ogólne statystyki
Wybrane statystyki
Kodeks karny
Ruch drogowy
Raporty
Opinia publiczna
PRAWO
Dziennik Urzędowy KGP
Wyroki sądowe
PRACA W POLICJI
Praca w Policji
Informacje
Ogłoszenia
Listy rankingowe
Rekrutacja
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Postępowania o zamówienia publ.
Postępowania poniżej 14 000 euro
Archiwum
KONTAKT
Rzecznik
Skargi i wnioski
Sprawy weteranów
Policja online

Kanał RSS
Odwiedź nas na YouTube
Odwiedź nas na Facebook
Biuletyn Informacji Publicznej

BIP Policja.pl
Redakcja serwisu

Kontakt z redakcją
Nota prawna

Chcesz wykorzystać materiał
z serwisu Policja.pl.
Zapoznaj się z zasadami
Polityka prywatności
Inne wersje portalu

wersja kontrastowa
english version

GANGSTER CIURMA ANCEL PIERDEL PSYCHIATRYK WARIATKOWO KARA ŚMIERCI WYROK EKZEKUCJA SZOK MĄCICIELSTWO FAŁSZYWE ZEZNANIA KŁAMSTWO FAŁSZOWANIE KART SZPITALNYCH ZEZNAŃ DOKUMENTACJI FAŁSZERSTWO KRADZIEŻ TOŻSAMOŚCI AND SPY ON MY RAGE UND FUCKING CUNT AND SHIT!

GRYPSERKA FAG FAGGOT GAY PREGNANT INSANE CRAZY ASYLUM ISOLATION MADMAN FROM MADHOSE SINNSSYK

DIVORCE RABE ABORT INVALID

PSYCHOPATH DEVIANT HEBREPHRENIACK
Żurom - To ja gangster
Forum www.starszegranie.fora.pl Strona Główna -> Poszukiwania
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin